Jdi na obsah Jdi na menu
 


 LAMBERK 2007

 Výkendový pobyt s rodinami  v termínu

16-17.června 2007

O výkendu jsme pořádali výkendový pobyt s rodinami v našem oblíbeném Lamberku. Všichni,co slíbili se dostavili. Počasí nám přálo,takže jsme se mohli věnovat nerušené zábavě a hrám. Občerstvení bylo v hojném množství,takže nikdo hladem a žízní netrpěl.Děti si díky Jirkovi,který jako sporťák nezklamal,zasoutěžily o ceny a nějaké sladkosti, no a na pořadu dne byl prestižní nohejbalový turnaj, kterého se zůčastnilo 6 týmů,převážně rodinného složení (viz tabulka). V podvečer jsme si "zablbli" u vysoké sítě a tak trocha zkoušeli hrát volejbal. Byla to náramná legrace i když si někteří při hře trošku pochroumali prstíčky.

Pochutnali jsme si na opečeném mase a guláši, kdo měl chuť na ohni si opekl špekáček. Oheň jsme udržovali po celou dobu našeho pobytu neboť jsme tentokráte za pomoci pana správce hned zrána nařezali plný vozík dřeva,které jsme ani za skoro dva dni neztopili.Pivečka jsme nakonec vypili 50 l soudek, s tím že "srklo" až ve 3 hodiny ráno. Rosťa  F. a Pišta dovezli skvělou slivku, takže druhý den jsme ji ztrestali až do dna(samozřejmě jen díky tomu že naše hodné polovičky odřídily auta).Ke zpříjemnění pobytu nám k poslechu hudby Jirka nachystal aparaturu, takže jsme si poslechli směsici folku,country i popu. Kytara by samozřejmě byla přínosem,ale bohužel Jožka Bannert se nemohl zůčastnit. Při ohni jsme zavzpomínali na staré dobré časy,na humorné historky  z práce i ze života a v neposlední řadě jsme vzpomněli na všechny nepřítomné kamarády a spolupracovníky. Zamrzelo nás,že se někteří nemohli dostavit a bylo nám dost líto ,že se někteří  bez udání důvodu ani neozvali. Během pobytu byla pořizována fotodokumentace, která bude nejdříve přístupná na naší mailové schránce a později některé fotografie vyberu a zařadím do fotogalerie zde na stránkách.Myslím si,že se akce povedla ,že se líbila a podle ohlasu není námitek proti tomu ,abychom ji zopakovali ,na tom se myslím shodneme. Děkuju všem za účast a za splnění úkolů přípravy a vlastního průběhu akce.

V komentářích se můžete vyjádřit k proběhlé akci,co se vám líbilo,nelíbilo , co příště udělat lépe a pod.

šef

 

Náhledy fotografií ze složky Sraz s rodinami -červen 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Paráda

(Pišta, 7. 7. 2007 16:18)

No co k tomu dodat ?
Nemňeló to chybó !!!!

nádhera

(gudzo, 28. 6. 2007 19:58)

Rodinka moc spokojná. Poslal som fotky na mail tak si to rozoberte.

chytré až po

(mitin, 24. 6. 2007 19:22)

asi jsme neudělali společné foto, nebo sem byl naprané když se fotilo?

chvála

(mitin, 24. 6. 2007 19:15)

bylo to príma líbilo se celé rodince každý si našel své, dík všem za přispění při činnostech a dobrou náladu, kterou si každý přivezl.

foto lamberk

(rosťa f., 21. 6. 2007 12:09)

Šéfe, pár fotek jsem již zmenšil a zaslal do mailové schránky.Jinak já za sebe a rodinu Ficáků vyjadřuji plnou spokojenost s průběhem akce Lamberk.